O centru

Několik slov o našem centru!

Nákupní centrum Lihovar vzniklo pro potřeby obyvatel Říčan a přímé spádové oblasti, ve které žije více než 80.000 obyvatel. Návštěvníci centra jsou především obyvatelé nově vznikající zástavby v okolí s nedostatečnou občanskou vybaveností. Naším cílem není konkurovat velkokapacitním nákupním centrům v Praze, ale nabídnout místním obyvatelům služby a nákupy denní potřeby v příjemném a moderním prostředí s dostatkem parkovacích stání. Díky komplikující se dopravě a nedostatku parkovacích míst v Říčanech je viditelný zájem nájemců o přesun jednotek do OC Lihovar, kde v moderním prostředí můžou svým zákazníkům poskytnout své zboží a služby na vysoké úrovni. Naší filozofií je prezentovat OC Lihovar jako netradiční obchodní centrum, ve kterém pro bude pro zákazníky připraven zajímavý a výjimečný sortiment, kterým se centrum bude lišit od konkurenčních projektů.

Spádová oblast

Spádová oblast je díky přímému napojení na silnice první třídy propojující D1 a D11 tvořena mimo oblast Říčan zejména lokalitou Průhonic, Úval, Kostelce nad Černými Lesy a přilehlých obcí. V rámci propagačních aktivit se snažíme oslovit zákazníky v dojezdové vzdálenosti cca 10–15 km.

Nacházíte se zde : O centru

Anketa

Přáli byste si mít autobusovou zastávku u Centra Lihovar?

67%
21%
12%

Novinky e-mailem

Slevy, akce, zajímavé soutěže a novinky přímo k Vám? Stačí, když se přihlásíte k odběru newsletteru a nic důležitého už Vám neunikne!
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely zpracovatele nákupního centra OC Lihovar.

Otevírací doba

OBCHODNÍ CENTRUM

standardní otevírací doba
po – so:
9:00 – 20:00
neděle:  9:00 – 19:00

Supermarket ALBERT

po – ne: 7:00 – 21:00

Kde nás najdete

map-ric-m

Štítky / Tag Cloud

Internet zdarma

wifi